„Pacers“ nugalėjo „Wizards“, o D. Sabonio sąskaitoje - dvigubas dublis ir pakartotas rekordas (VIDEO)

Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, o jo atstovaujama „Pacers“ (4/4) ketvirtadienio naktį šventė pergalę.

Indianos klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime namuose 121:106 (26:26, 44:36, 24:18, 27:26) pranoko Va6ingtono „Wizards“ (2/5) komandą.

Lietuvis per 28 minutes surinko 13 taškų, atkovojo 17 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 1 varžovo metimą.

17 atkovotų kamuolių yra asmeninis jo karjeros NBA rekordas. Tokį pat rezultatą krepšininkas užfiksavo prieš penkias dienas, kai mače prieš Klivlando „Cavaliers“ taip pat sugriebė 17 kamuolių.

„Pacers" lemtingą pranašumą susikrovė trečiame kėlinyje, kai po spurto 22:2 nutolo nuo varžovų 25 taškų persvara (92:67).

„Manau, kad vis labiau pasitikime vienas kitu aikštėje. Treneris visuomet sako, kad jei komandos draugas laisvas, būtina perduoti kamuolį jam 100 atvejų iš 100. Visa komanda kartu didina pasitikėjimą savo jėgomis ir kiekvieną kartą žaidžia geriau", – po rungtynių optimistiškai kalbėjo D. Sabonis.

Šiuo metu Indianos klubas Rytų konferencijoje rikiuojasi 6-8 vietose.

„Pacers“: T.J. Warrenas 21, Dougas McDermottas (7 atk.kam.) 19, Aaronas Holiday 18, JaKarras Sampsonas 14, D. Sabonis (17 atk.kam., 7 rez. perd.) ir Goga Bitadze po 13, Malcolmas Brogdonas 12.

„Wizards“: Bradley Bealas 30, Thomas Bryantas (11 atk.kam.) 20, CJ. Milesas 15, Davisas Bertanis 11, Isaiahas Thomasas 10.