K. Leonardas padovanojo „Clippers“ komandai pergalę (VIDEO) (Visi rezultatai)

Praėjusią naktį daug intrigos kėlė mačas Los Andžele, kur vietos „Clippers“ (6/3) 107:101 (26:22, 21:18, 23:36, 37:25) pranoko sezono pradžioje buksuojantį Portlando „Trail Blazers“ (3/5) klubą.

Kalifornijos ekipą į pergalę vedė Kawhi Leonardas. Likus žaisti 4:02 minutei „Clippers“ atsiliko 88:93. Tačiau tada šeimininkai spurtavo, kurie po K. Leonardo metimo persvėrė rezultatą 94:93, o vėliau L. Williamsas didino skirtumą 96:93.

Svečiai dar buvo išlyginę rezultatą, bet penki L.Williamso taškai paeiliui leido „Clippers“ komandai pirmauti 103:99.

K. Leonardas nugalėtojams pelnė 27 taškus (9/18 dvit., 0/5 trit., 9/10 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet padarė 6 klaidas. Vien per ketvirtąjį kėlinį puolėjas surinko 18 taškų.

Įdomu, kad dar prieš rungtynes K. Leonardo pavardė buvo linksniuojama žiniasklaidoje. Mat dėl klaidingai suteiktos informacijos apie žvaigždės sveikatą prieš paskutinę dvikovą su Milvokio „Bucks“, NBA nubaudė „Clippers“ klubą 50 tūkst. JAV dolerių bauda.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 27 (13 atk. kam., 6 kld.), Lou Williamsas 26 (8 rez. perd.), Ivica Zubačas (13 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas po 15.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas ir C.J. McCollumas po 22, Hassanas Whiteside‘as (19 atk. kam.) ir Anfernee Simonsas po 17.