J. Valančiūnas surinko eilinį dvigubą dublį, o „Grizzlies“ pranoko „Hornets“ (VIDEO)

Antrą pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (4/7) ekipa, kuri 119:117 (26:29, 37:35, 31:32, 25:21) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (4/7) krepšininkus.

Pergalė „Grizzlies“ ekipai garantavo antrasis šių metų NBA šaukimas Ja Morantas, kuris atliko sėkmingą reidą krepšio link bei taip išplėšė pergalę savo ekipai.

Dar vieną puikų pasirodymą surengė J. Valančiūnas, kuris per 23 minutes įmetė 18 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir suklydo 3 kartus.

Tai buvo septintasis lietuvio dvigubas dublis šį sezoną. Jis sužaidė 11 rungtynių.

Šį sezoną NBA lygoje JV vidutiniškai pelno po 12,3 taško, atkovoja po 9,1 kamuolio ir atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes NBA lygoje sužaidė serbas Marko Guduričius, kuris per 20 minučių surinko 17 taškų ir atkovojo 2 kamuolius. Ankstesnės puolėjo rezultatyviausios rungtynės buvo prieš Dalaso „Mavericks“, kuomet surinko 14 taškų.

Pralaimėjusių gretose nesustabdomai žaidė Terry Rozieras, kuris per 37 minutes pelnė 33 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Ja Morantas (11 rez.perd.) 23, J. Valančiūnas (13 atk.kam.) 18, Marko Guduričius 17, Jarenas Jacksonas 16, Dillonas Brooksas 15, Brandonas Clarke'as 13.

„Hornets“: Terry Rozieras 33, Malikas Monkas (8 atk.kam.) 20, Devonte Grahamas 19, Cody Zelleris (8 atk.kam.) 16, Milesas Bridgesas (7 rez.perd.) 14.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ žais šeštadienį prieš Jutos „Jazz“.