J. Valančiūnas prisidėjo prie pratęstos „Grizzlies“ pergalių serijos (VIDEO)

Penktą pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (5/7), kuri 107:106 (23:26, 30:22, 24:31, 30:27) įveikė Jutos „Jazz“ (8/4) krepšininkus.

Priešpaskutinę mačo minutę Ja Morantas dvitaškiu išvedė šeimininkus į priekį – 107:105, o kitoje aikštelės pusėje Rudy Gobertas realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų.

„Jazz“ ekipa turėjo du šansus išplėšti pergalę, tačiau pirmame epizode Donovanas Mitchellas buvo netaiklus, o likus dviem sekundėms suklydo – kamuolį išmušė Solomonas Hillas.

Nugalėtojams J. Valančiūnas per 29 minutes įmetė 10 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, du sykius suklydo ir tris kartus pažeidė taisykles.

„Grizzlies“: J. Morantas (7/16 dvitaškių, 5/6 baudų, 8 rez. perd.) 25, D. Brooksas (4/9 dvitaškių, 3/6 tritaškių) 20, K. Andersonas (7 atk. kam.) 13.

„Jazz“: D. Mitchellas (8/13 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 10/10 baudų, 9 atk. kam.) 29, R. Gobertas (9/11 dvitaškių, 17 atk. kam., 5 blk.) 23, B. Bogdanovičius 20.