„Celtics“ patyrė antrą pralaimėjimą: nusileido „Kings“ (VIDEO) (Kiti rezultatai)

Antrą pralaimėjimą NBA pirmenybėse patyrė Bostono „Celtics“ (10/2) ekipa, kuri svečiuose 99:100 (18:30, 28:20, 29:21, 24:29) nusileido Sakramento „Kings“ (5/7) krepšininkams.

Nugalėtojų gretose dominavo Buddy Hieldsas, kuris per 38 minutes pelnė 35 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą.

Sėkmingas rungtynes sužaidė ir abu serbai. Nemanja Bjelica per 31 minutę įmetė 12 taškų ir atkovojo 14 kamuolių, o 31 minutę rungtyniavęs Bogdanas Bogdanovičius pelnė 12 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“: Jaylenas Brownas (8 atk.kam.) 18, Kemba Walkeris (9 rez.perd.) 15, Jaysonas Tatumas ir Danielis Theisas (10 atk.kam.) po 14, Semi Ojeleye 11, Enesas Kanteris (7 atk.kam.) 10.

„Kings“: Buddy Hieldsas 35, Harrisonas Barnesas 13, Nemanja Bjelica (14 atk.kam.) ir Bogdanas Bogdanovičius (10 rez.perd.) po 12, Richaunas Holmesas (11 atk.kam.) 9.

Kitose rungtynėse Filadelfijos „76ers“ (8/5) šventė pergalę ir nutraukė dviejų pralaimėjimų sriją. Jie 114:95 nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (4/8) krepšininkus.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 27, Joelis Embiidas ir Jamesas Ennisas po 14, Furkanas Korkmazas 13, Alas Horfordas 11, Benas Simmonsas (11 rez.perd.) 10.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 17, Jordanas Clarksonas 15, Tristianas Thompsonas (9 atk.kam.) ir Kevinas Love po 12, Darius Garlandas 10.