Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Rinktinės žvalgas įvertino varžovų pokyčius ir privalumus: tai nauji iššūkiai mums (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Lietuvos krepšinio rinktinė artėjant pasaulio čempionato atrankos C grupės kovai prieš Lenkijos nacionalinę komandą sekmadienį ryte surengė lengvą treniruotę, po kurios mūsų rinktinės vyriausiojo trenerio Dainiaus Adomaičio asistentas Benas Matkevičius pasidalino mintimis apie būsimus varžovus.


Kokį įspūdį palieka ši Lenkijos rinktinė?, – spaudos konferencijoje buvo paklaustas B. Matkevičius.

– Viena jų stiprybė – greitas puolimas, jie mėgsta greitai pereiti iš gynybos į puolimą, kaip sakoma, bando pigius taškus susirinkti.

Aišku, ne tik metikai ties perimetru išsidėsto, bet ir aukšti gali pataikyti iš tolimų distancijų.

Damianas Kuligas, Jakubas Wojciechowskis, Tomaszas Gielo – pavojingi metikai. Tai yra iššūkis mums, teks mokėti numatyti pavojingas situacijas gynyboje.Kokie galėtų būti Lietuvos rinktinės pranašumai?

– Visų pranašumų čia, žinoma, nepapasakosiu (šypsosi), bet mes turėsime ramiai ir kantriai žaisti. Mūsų didžiausia stiprybė – namų arena, sirgalių palaikymas, gera atmosfera.

Tikimės, kad galėsime propaguoti greitą žaidimą, išnaudoti mūsų gynėjus, greitai pereiti iš gynybos į puolimą, rasti erdves tiek Broliui (Kšyštofui Lavrinovičiui), tiek kitiems žaidėjams.

–Lenkijos rinktinėje nėra Adamo Waczynskio, A. J. Slaughterio. Ko neteko komanda be šių žaidėjų ir ar pavyksta jiems kompensuoti nuostolius?

– Jie turi Lukaszą Koszareką, kuris turi daug patirties, jis geras žaidėjas, galintis ir įmesti, ir numatyti situacijas. Be Slaughterio rinktinė prarado to aštrumo, kurį turėjo žaidžiant vienas prieš vieną. Tai žaidėjas, kuris gali sukurti progas kitiems ir sau.

Bus didesnė atsakomybė kitiems žaidėjams, bet tai gali pliusas Lenkijos rinktinei: visi žaidėjai žinos rungtynių planą, kiek kas žais, žinos savo užduotis, tokiu atveju gali išaugti pasitikėjimas savo jėgomis. Negalima nuverti Lenkijos rinktinės vien dėl to, kad jos gretose nėra dviejų svarbių žaidėjų, nes kiti krepšininkai gali atsiskleisti.

Tai vienas mūsų iššūkių – priimti pasikeitusią varžovų rinktinę ir numatyti galimas naujas grėsmes. Laukia rimtas priešininkas ir gynyboje reikės didžiulės koncentracijos.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama