Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

A. Butkevičius: prastas lenkų pataikymas – mūsų gynybos nuopelnas (VIDEO)Vėl vangiai įsivažiavusią Lietuvos rinktinę išjudino iš pajūrio kilęs žaidėjų desantas.


Antrose atrankos į 2019 metų pasaulio čempionatą rungtynėse lietuviai 75:55 (13:17, 25:8, 18:14, 19:16) sutriuškino Lenkiją, o daugiausiai nuopelnų už šį rezultatą nusipelnė iš Klaipėdos kilę krepšininkai.

Po mačo Arnas Butkevičius teigė, kad pergalę lėmę žaidybinio plano vykdymas.

„Mums šįvakar puikiai pavyko su jais susitvarkyti. Dideliems mūsų žmonėms nereikėjo pagalbų. Jie vieni susitvarkė, o tai palengvino darbą gynėjams. Vidurio puolėjai puikiai atliko darbą patys.

Taip pat gerai išpildėm visą žaidybinį planą. Turėjome ką įrodyti. Lenkai nėra tie, kurie negalėtų pataikyti. Manau, toks prastas jų pataikymas – mūsų gynybos nuopelnas.

Dėjoku sirgaliams, kurie puikiai palaikė. Jie šaunuoliai, o emocijos pačios geriausios. Kiti žaidėjai čia žaidė pirmą kartą, bet manau, kad bus patenkinti. Aš jau pripratęs prie šių žiūrovų“, – kalbėjo A. Butkevičius.

„Fantastiškas jausmas, visi šeimos nariai atėjo pažiūrėti. Žaidžiau su dviguba energija“, – neslėpė M. Girdžiūnas.

„Sunkios rungtynės. Mus vadina antra ar trečia rinktine, bet parodėme, kad esame pirmi, stiprūs ir ambicingi, – po rungtynių kalbėjo E. Bendžius. – Tokios kalbos manęs visiškai neveikia. Einu, žaidžiu ir noriu parodyti, kad turi rungtyniauti būtent ši rinktinė.“

alt

BasketZone.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama