Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

D. Adomaitis parsivežė gerų žinių iš JAV: dėl D. Sabonio kliūčių neturėtų būtiArtėjant Pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Vengrijos ir Kosovo komandomis, trumpėja Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašas, kuriuos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis kvies į treniruočių stovyklą Palangoje.Tiesa, sąraše ir vėl nebus geriausių šalies krepšininkų, žaidžiančių Eurolygos ar NBA klubuose.

Šiandien Delfi.lt konferencijoje buvęs strategas Dainius Adomaitis sakė, kad visai neseniai viešėdamas JAV išgirdo itin gerų žinių iš Indianos „Pacers" klubo atstovų.Trenerio teigimu, klubo atstovai patikino, kad nedarys kliūčių Domantui atstovauti rinktinei vasarą.

„Su generaliniu menedžeriu, kai kalbėjome, dar grįžome į tą situaciją, kuri buvo praeitą vasarą, ir tikrai jiems patiems ta situacija nebuvo lengva. <...> Jie tik pasakė viena, kad mes nedarysime jokių kliūčių ir džiaugsimės, kad mūsų žaidėjai žais rinktinėje", – apie naujienas iš JAV kalbėjo D. Adomaitis.

Stratego teigimu, taip, kaip šiuo metu žaidžia lietuvis ir kokį krepšinį demonstruoja, daro jį itin patraukliu puolėju NBA lygoje. D. Adomaičio tikinimu, tokie universalūs krepšininkai itin svarbūs komandoms.

„Jis yra toks penktas numeris, kuris šiuo metu yra itin geidžiamas komandose", – konferencijoje apie D. Sabonį kalbėjo D. Adomaitis.

alt

Alfa.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama