Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

D. Adomaitis paskelbė galutinį rinktinės žaidėjų sąrašą: jame ir vėl nėra D. Motiejūno (VIDEO)Dainius Adomaitis paskelbė galutinį Lietuvos vyrų rinktinės sąrašą artėjančioms atrankos į 2019 m. pasaulio krepšinio čempionatą rungtynėms.Tarp 14 pasirinktų žaidėjų strategas įtraukė Mindaugą Girdžiūną, Adą Juškevičių, Žygimantą Janavičių, Marių Grigonį, Renaldą Seibutį, Roką Giedraitį, Arnoldą Kulboką, Edgarą Želionį, Eimantą Bendžių, Kšištofą Lavrinovičių, Evaldą Kairį, Martyną Echodą, Vaidą Čepukaitį ir Lauryną Birutį.Sąraše ir vėl nėra Kinijoje rungtyniaujančio Donato Motiejūno, iš kurio, pasak trenerio, nebuvo gautas joks atsakymas.

„Visiems kandidatams buvo išsiųsti kvietimai, į kuriuos klubai visada atsako. Šį kartą kai kurie klubai neatsakė, tačiau patys žaidėjai pasakė, kad tikrai atvyks, o iš Donato klubo nebuvo sulaukta jokio atsakymo. Tik vakar buvo susisiekta ir pasakyta, kad kreiptųsi į federaciją. Manau, kad turime žaidėjų sąrašą ir remkimės tais žaidėjais, kurie žinome, kad nori atstovauti rinktinei, pavyzdžiui Edgaru Želioniu, kuris rungtyniauja puikiai“, – teigė Lietuvos rinktinės strategas.Visgi ne Eurolygos ir NBA klubai uždrausti žaidėjams atvykti į rinktinę negali, tad panašu, kad padėti komandai noru netryško pats aukštaūgis. Apie tai netiesiogiai užsiminė ir pats D. Adomaitis.

„Man, kaip treneriui, labai svarbu, kad žaidėjai norėtų atvažiuoti į rinktinę ir man nereikėtų jų įkalbinėti. Toks būtų mano trumpas komentaras, o daugiau veltis į kalbas nesinori“, – sakė treneris.

Į treniruočių stovyklą žaidėjai rinksis vasario 19-ąją, o rungtynes su Vengrija ir Kosovu Klaipėdoje žais atitinkamai vasario 23 ir 26 d.alt
Alfa.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama