Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Pasitikėjimu trykštantis naujasis rinktinės kapitonas atskleidė: Kšištofas rinkosi mesdamas burtus (A. Kulbokos komentaras) (VIDEO)Marius Grigonis – Lietuvos rinktinės kapitonas. Dar prieš keletą metų ar net mėnesių toks teiginys būtų skambėjęs kaip visiškai nelogiškas, tačiau po vakar rinktinės stovykloje priimto sprendimo jis tapo realybe.Kšištofui Lavrinovičiui su Vengrija sužaidus greičiausiai paskutinį savo karjeros susitikimą vilkint nacionalinės komandos marškinėlius, vyriausiam rinktinės krepšininkui prieš artėjantį mačą su Kosovu buvo patikėta tradicinė pareiga – perleisti kapitono raištį kitam žaidėjui.

Vis tik vos 23 metų gynėjo, rinktinėje žaidžiančio tik trečius metus, pasirinkimas turėjo nustebinti ne vieną. 13 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus per rungtynes su vengrais surinkęs M. Grigonis pripažino, kad šios pareigos jį labiau pradžiugino, nei nustebino, tačiau krepšininkas nesureikšmina šio savo naujo statuso komandoje.

Apie kapitono pareigas, artėjančią akistatą su Kosovo ekipa ir trenerio jam patikėtą vaidmenį – Alfa.lt interviu su naujuoju Lietuvos rinktinės kapitonu.Rinktinės kapitono pareigos – pradžiugino ar nustebino?

– Žinoma, nudžiugino. Toks statusas visada džiugina. Brolis rinko, galiausiai liko trys kandidatai ir traukėme burtus – taip gavosi, kad aš tapau kapitonu.

Ar tai prideda daugiau pasitikėjimo?

– Man niekada to pasitikėjimo netrūko. Manau, kad tai tik statusas, ir tiek.

Rytoj laukia rungtynės su Kosovu. Ar galima jame tikėtis lengvo pasivaikščiojimo, apie kurį šneka daugelis krepšinio gerbėjų?

– Negalvoju, kad bus lengva arba sunku. Patys stengiamės žaisti kaip galime, susikoncentravę ir visas 40 minučių. Turime nuo pačios pradžios bėgti, taikyti agresyvumą, kad jie net negalėtų patikėti, jog gali laimėti, ir tada, manau, viskas bus gerai.

Pirmajame susitikime su Vengrija nemažai įžaidėte kamuolį, atlikote 5 rezultatyvius perdavimus. Ar toks yra trenerio sumanymas?

– Tai nėra visiškas įžaidinėjimas, aš daugiausiai žaidžiau pikenrolą su kamuoliu. Tokie yra deriniai, visi žino, ką aš mėgstu, o treneris stengiasi tai išnaudoti, ir taip jau gaunasi per rungtynes.

Kiek naudingas sugrįžimas į rinktinę klubinio sezono metu?

– Naudinga kiek atitolti nuo klubo. Čia atsigaunu, smagu, kad visi lietuviai, o, be to, ir Lietuvoje pasibūnu bei jai atstovauju, tad nuotaikos pozityvios.

alt


Marius Milašius | Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama