Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Konkurencinės kovos su „Žalgiriu“ nepralaimėjo: rinktinės rungtynes vėl stebėjo daugybė sirgaliųLietuvos vyrų krepšinio rinktinė praėjusią savaitę sėkmingai įveikė ir antrąjį Pasaulio čempionato atrankos „langą". Lietuviai namuose įveikė Vengrijos (80:75) ir Kosovo (106:50) rinktines, bei užsitikrino kelialapį į antrąjį etapą. Šios rungtynės ir vėl sulaukė didžiulio Lietuvos žiūrovų susidomėjimo.Vasario 23 dieną rungtynes su Vengrija per TV3 stebėjo daugiau nei 700 tūkst. žiūrovų, o vasario 26 dienos rungtynes su Kosovu – daugiau nei 680 tūkst. Abejos rungtynės pasiekė 1,4 milijono žiūrovų auditoriją.

TV3 televizijos kūrybos direktorius Arvydas Rimas neabejoja, kad krepšinio aistruolių dėmesio nestokos ir ateityje laukiančios rungtynės.

„Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį lietuviai dar kartą įrodė, kad mes galingi, kai esam kartu. Svarbiausia yra komanda ir jos vienybė. Niekas negali būti didesnis už komandą. O kai Lietuvoje kalbame apie krepšinį, tai ir visi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę palaikantys sirgaliai ir žiūrovai yra viena komanda.

Lietuvai krepšinis tai – garbės reikalas, todėl tikri aistruoliai seka atrankas į pasaulio čempionatą ir puikiai žino, kad nuo krepšininkų pasirodymo dabar priklauso Lietuvos rinktinės kelias į olimpines žaidynes. Džiaugiamės tokiu dėmesiu ir tikime, kad mūsų rinktinės krepšinis ir toliau vienys Lietuvą", – kalbėjo A. Rimas.

Antrindamas A.Rimui, gerais skaičiais džiaugėsi ir LKF marketingo vadovas Justinas Liaudinskas, kuris teigė, jog nepaisant to, kad Lietuvos rinktinės rungtynės dubliavosi su „Žalgirio", reitingai tikrai puikūs.„Abejų rungtynių žiūrimumo skaičiai – nuostabūs. Jie byloja, kad sirgaliai Lietuvos rinktinės kovas pasiruošę sekti ne tik vasaros-rudens metu, kuomet įprastai vyksta kontrolinės rungtynės ir finaliniai FIBA čempionatų etapai, bet ir ištisus metus. Šias dvejas rungtynes pamatė toks pats skaičius žmonių kaip ir pirmąjį „langą". Be to, žiūrimumo rodikliai buvo analogiški ir daugeliui 2017-ųjų Europos krepšinio čempionato rungtynių.

Daugelis spėliojo, ar besidubliuojantis mačas Lietuva – Vengrija su „Žalgirio" rungtynėmis Eurolygoje nusvers žiūrimumo svarstykles į kažkurią tai pusę. Skaičiai ties Lietuvos rinktinės žiūrimumu nepakito ir, mažų mažiausiai, parodė, kad lietuviai išradingi, o radiacijos lygis namuose dėl įjungtų papildomų prietaisų tuo metu galimai buvo padidėjęs. Sveikiname surizikavus – tą vakarą krepšinio aistruoliai mėgavosi net dvejomis lietuviško krepšinio pergalėmis", – sakė Justinas Liaudinskas.

Lietuvos rinktinė pirmojo etapo kovas užbaigs vasarą. Birželio 28 dieną laukia rungtynės išvykoje prieš Lenkijos ekipą, o liepos 1 dieną taip pat rungtynės svečiuose prieš Vengrijos rinktinę.

Antrajame atrankos etape lietuvių laukia trys geriausios C grupės komandos. Kol kas ten pirmoje vietoje žengia visas rungtynes laimėjusi Italijos rinktinė, antroje vietoje dvi pergales iškovoję rumunai, trečia – Nyderlandų ekipa. Paskutinė grupėje – Kroatijos rinktinė, kuri yra iškovojusi vieną pergalę, tačiau dar neprarado galimybės patekti į kitą etapą.

altKrepsinionamai.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama