Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Lietuvos rinktinės sąraše – NBA ir Eurolygos krepšininkaiLikus beveik mėnesiui iki trečiojo pasaulio krepšinio čempionato atrankos „lango" Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis paskelbė 15 žaidėjų sąrašą, kuriuos kvies į paskutines pirmojo etapo rungtynes Vengrijoje ir Lenkijoje.Jame netrūksta ir rinktinės senbuvių, tarp kurių ir abu NBA žaidėjai bei penki Eurolygoje šiame sezone rungtyniavę krepšininkai. Tiesa, jame trūksta Kauno „Žalgirio" žaidėjų ir praėjusiame sezone Kinijoje rungtyniavusio Donato Motiejūno.

Kandidatų sąrašas: Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius, Mindaugas Girdžiūnas, Marius Grigonis, Renaldas Seibutis, Adas Juškevičius, Jonas Mačiulis, Rokas Giedraitis, Domantas Sabonis, Eimantas Bendžius, Mindaugas Kuzminskas, Jonas Valančiūnas, Artūras Gudaitis, Martynas Echodas, Laurynas Birutis.

Į kelių dienų trukmės stovyklą Palangoje lietuviai rinksis birželio 25-ąją, o po trijų dienų vyks į Gdanską, kur kausis su Lenkijos rinktine. Mačas su Vengrija Budapešte bus žaidžiamas liepos 1-ąją.alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama