Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

P. Jankūnas prašo neaštrinti situacijos dėl rinktinės, E. Ulanovas sprendime mato naudą visiemsLinas Jocius | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

„Norėjau matyti Paulių Jankūną ir Edgarą Ulanovą, bet žinau jų situaciją. Jie turi didesnių ar mažesnių sveikatos problemų. Žaidėjų sveikata – prioritetas šioje situacijoje“, – ketvirtadienį pristatydamas rinktinės kandidatų sąrašą kalbėjo jos strategas Dainius Adomaitis. Ir išties įtempto sezono metu abu žaidėjai neišvengė smulkių traumų, galų gale nulėmusių, jog vasarą su nacionaline komanda krepšininkai nesportuos.Sausį P. Jankūnas buvo kelioms savaitėms iškritęs iš rikiuotės, buvo būtina išsigydyti nedidelę kojos traumą. E. Ulanovas prieš pat atkrintamąsias reguliariojo sezono finiše rungtynėse su tuo pačiu „Lietkabeliu“ buvo stipriai susimušęs kojos raumenį.

Paklausus apie sveikatos problemas, 34-erių žalgirietis nedaugžodžiavo.

„Tai įvairūs dalykai. Dabar nenoriu komentuoti šios situacijos“, – teigė P. Jankūnas, su „Žalgiriu“ Eurolygoje turėjęs itin ilgą sezoną, o dabar tęsiantis kovą LKL čempionate.

Anot Pauliaus, su D. Adomaičiu apie galimybę atstovauti rinktinei jis kalbėjosi ne sykį ir ne du.

„Žinojau, kad mano pavardės tikrai nebus tame sąraše. Ne kartą kalbėjome su treneriu, jis domėjosi, klausinėjo kaip sveikata ir panašiai. Tad šioje vietoje tikrai nebuvo jokios staigmenos.

Kalbėti apie rudens rinktinės „langą“ – žaisiu ar nežaisiu, tikrai per anksti, juolab klausti, ar norėčiau kovoti pasaulio čempionate. Nežinau, kas bus rytoj, pažvelkite į mano amžių.Juk kai reikės kažką spręsti, gal aš nebūsiu rinktinei reikalingas“, – apie galimą savo ateitį rinktinėje kalbėjo 2015-ųjų Europos vicečempionas.

Nors žalgiriečiai pusfinalio serijoje užtikrintai pirmauja 2-0 ir yra per žingsnį nuo finalo, Edgaras Ulanovas pažymėjo, kad ši serija tikrai nėra lengvas pasivaikščiojimas.

„Šiame sezone liko dar daug darbo, tad galvoti apie poilsį tikrai per anksti. Pažvelkite, dar vargstame su „Lietkabeliu“, nėra lengva, pirmaujame 2-0, bet „Lietkabelis“ rankų sekmadienį tikrai nenuleis.

Pirmiausia reikia įveikti pusfinalio etapą, tada bus finalo kovos, o po jų neaišku, kaip jausimės, kiek jėgų turėsime ir panašiai. Dabar dar kažkiek jėgų turime, stengiamės išspausti maksimumą, tikiuosi, kad pavyks“, – kalbėjo E. Ulanovas.

Anot E. Ulanovo, sprendimas nekviesti žalgiriečių į rinktinę bus naudingas tiek žaidėjams, tiek pačiai rinktinei.

„Toks sprendimas priimtas – bendravome su rinktinės treneriais, su jais nuolat palaikėme ryšį. Tikiuosi, kad tai bus naudinga tiek mums, tiek rinktinei“, – tvirtino E. Ulanovas.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


Linas Jocius | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama