Reklaminis skydelis

Lietuvos rinktinė atvyko į Budapeštą – D. Adomaitis tikisi lenkiško variantoLaurynas Butkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Lietuvos krepšinio rinktinė vakarą atvyko į Vengrijos sostinę Budapeštą, kur sekmadienį žais paskutines 2019-ųjų pasaulio čempionato atrankos varžybų C grupės rungtynes su šeimininkų komanda. Anot rinktinės stratego Dainiaus Adomaičio, Budapešte jis tikisi panašaus pobūdžio mačo, kokį ketvirtadienį komanda sužaidė su Lenkija.„Pasirengimas buvo ramus, sėkmingas. Manau, kad turime būti pasiruošę susitikti su rimtą fizinį kontaktą naudojančia komanda. Jie turi tam tikrų panašumų su lenkais, bet žaidžia labiau fizinį krepšinį. Daug pikenrolų, daug šio stiliaus derinių. Reikės atkreipti dėmesį ir į varžovų lyderį Davidą Vojvodą“, – apie būsimas rungtynes „Novotel“ viešbučio vestibiulyje kalbėjo D. Adomaitis.

Anot jo, vengrų komanda neturi pirmo ryškumo žvaigždžių, tačiau yra gerokai drausmingesnė, nei kevirtadienį pranokti lenkai.

„Jie sugeba neblogai kontroliuoti žaidimo ritmą, sugeba įvelti varžovus į gynybinį krepšinį. Jie nėra ta ekipa, kuri bėga į priekį, kaip, pavyzdžiui lenkai, kurie tikisi pelnyti taškus per pirmas 5-8 atakos sekundes. Jie yra žymiai drausmingesni, tikrai disciplinuota ekipa, tačiau pasitaikius progai gali nubausti“, – teigė D. Adomaitis.Žiemą Lietuvos rinktinė Vengrijos krepšininkus jau įveikė – Klaipėdoje pasiekta sunki pergalė 80:75, tačiau dabar D. Adomaitis savo dispozicijoje jau turi beveik visus pajėgiausius krepšininkus, o varžovų sudėtis – visiškai nepasikeitusi. Komandai ir šį kartą nepadeda garsiausias dabartinis vengrų žaidėjas – „Barcelonos“ puolėjas Adamas Hanga.

„Jų braižas mums žinomas, pernelyg didelių netikėtumų aš ir nesitikiu, nors siurprizų visuomet pasitaiko“, – ramiai dėstė lietuvių vedlys.

Dabar D. Adomaitis jau daug ramesnis, nei buvo prieš pirmas šio atrankos „lango“ rungtynes su lenkais.

„Tuomet nežinojau, kaip komanda jausis aikštėje, nes neturėjome jokio žaidybinio ritmo. Visi žaidėjai sezonus pabaige skirtingu metu, treniruočių stovykla buvo labai trumpa – nežinojome, ko tikėtis. Net ir rungtynių pradžioje matėte – nesinorėjo prašyti minutės pertraukėlių, norėjosi, kad žaidėjai patys įsivažiuotų, pajustų žaidimo ritmą. Dabar turime daug krepšininkų, galinčių sėkmingai kilti nuo suolelio, panašaus plano laikysimes ir Vengrijoje“, – pasakojo D. Adomaitis.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


Laurynas Butkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama