Reklaminis skydelis

Paaiškėjo, su kuo Lietuvos rinktinei teks varžytis antrajame atrankos etape (Aiškus ir tvarkaraštis)Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė be nuostolių žengė į antrąjį atrankos į kitų metų pasaulio čempionatą etapą bei jau šįvakar sužinojo, su kuo jai teks varžytis ateinančiuose trijuose atrankos „languose".

C grupėje šešias pergales iš tiek pat galimų pasiekę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai kartu su Vengrija ir Lenkija pateko į J grupę, kurioje kausis su stipriausiomis D grupės ekipomis – Italija, Nyderlandais ir Kroatija.Naujai suformuotoje grupėje lietuviai iš karto taps lyderiais, kadangi visi rezultatai, pasiekti pirmajame etape, skaičiuosis ir antrajame. Lietuvos rinktinė yra vienintelė iš šešių, pasiekusi visas pergales, o įkandin jai seka Italija (4-2) bei po 3-3 santykį surinkę Nyderlandai, Kroatija, Vengrija ir Lenkija.

Mūsiškiai rugsėjo 14-ąją dieną žais išvykoje su Kroatija. Rugsėjo 17-ąją mūsiškiai namuose priims olandus. Antrajame „lange“ lietuviai lapkričio 29-ąją žais Italijoje su vietos herojais, o gruodžio 2-ąją savoje arenoje priims kroatus.

Paskutiniajame kvalifikacijos „lange“, vasario 22-ąją, Lietuva keliaus žaisti į Olandiją, o viską baigs vasario 25-ąją rungtynėmis savų žiūrovų akivaizdoje su italais.

Į pasaulio čempionatą pateks trys stipriausios J grupės komandos.Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama