Reklaminis skydelis

FIBA atrankos rungtynėse dominavęs D. Sabonis dėl ateities paliko klaustukąLaurynas Butkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Prie Lietuvos rinktinės prisidėjęs ir vienu iš lyderių tapęs Domantas Sabonis per dvejas atrankos rungtynes rinko po 20 naudingumo balų. „Prie europietiško krepšinio reikia priprasti“, – kuklinosi 22 metų Indianos „Pacers“ vidurio puolėjas.„Tikrai žinojome, kad rungtynės bus sunkios, vengrai žaidė namie, prišaudė tritaškių. Mes visą mačą žaidėme stipriai ir iškovojome pergalę, – po pergalės Budapešte kalbėjo D. Sabonis. – Po krepšiu turėjome pranašumą ir stengėmės tai išnaudoti“.

D. Sabonis paskutinį kartą Lietuvos rinktinėje rungtyniavo dar 2016-ųjų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse – po beveik dvejų metų pertraukos nacionalinius marškinėlius apsivilkęs aukštaūgis praėjusių metų Europos čempionatą praleido ruošdamasis debiutui Indianos „Pacers“ ekipoje.„Prie europietiško krepšinio reikia priprasti, turėjome tik tris dienas pasiruošti, o visi baigė sezoną skirtingu metu. Tai buvo tikriausiai sunkiausia“, – tikino D. Sabonis.

„FIBA langai? Viskas smagu, svarbiausia, kad per šį iškovojome dvi pergales“, – kalbėjo jis.

Paklaustas, ar prisidės prie nacionalinės ekipos rudenį, kur teks kautis antrame atrankos į pasaulio čempionatą etape su Italija, Nyderlandais ir Kroatija, D. Sabonis negalėjo atsakyti.

„Nežinau, turėsiu grįžti į Indianą ir kalbėsiu. O dabar – poilsis“, – sakė „Pacers“ vidurio puolėjas.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt

Laurynas Butkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama