Reklaminis skydelis

Po šeštos pergalės – ispanų veterano emocijų protrūkis: pravirko, nes žaidžiantį rinktinėje pamatė sūnus (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Pirmąjį 2019-ųjų pasaulio čempionato atrankos etapą Ispanijos krepšinio rinktinė įveikė taip pat sėkmingai, kaip ir Lietuva – iškovotos 6 pergalės iš 6. Po paskutinio Malagoje sekmadienį vykusio mačo spaudos konferencijos metu užfiksuotas netikėtas emocijų proveržis.Sėdėdamas greta trenerio Sergio Scariolo pravirko 35-erių Ispanijos krepšinio veteranas Franas Vazquezas.

209 cm ūgio krepšininkas dėkojo strategui už vėl suteiktą galimybę apsivilkti rinktinės marškinėlius – ginantį šalies garbę vidurio puolėją galėjo pamatyti šešiametis jo sūnus, taip pat dalyvavęs spaudos konferencijoje.

Paskutinį sykį aukštaūgis Ispanijai atstovavo dar 2010-ųjų pasaulio čempionate, o šį kartą vėl sulaukė kvietimo į nacionalinės rinktinės stovyklą.

„Sunku susivaldyti. Buvo trys puikūs atrankos ciklo etapai. Dėkoju Sergio, kuris įkalbėjo mane vėl sužaisti už rinktinę – tai buvo nepaprastas potyris. Ir didžiuojuosi, kad mano sūnelis galėjo pamatyti tėvą žaidžiantį Ispanijos rinktinėje“, – tramdydamas ašaras kalbėjo Tenerifės „Iberostar“ aukštaūgis.„Mėgavausi sugrįžimu ir žaidimu rinktinėje nuo pirmos iki paskutinės dienos. Tikrai neuždarau jokių durų, esu čia, mes turime nuostabų kolektyvą ir žmogų, į kurio petį galime atsiremti. Tai Sergio, kuris komandą vers ir į tolesnes pergales“, – treneriui iš Italijos dėkojo F. Vazquezas, kuris kadaise jau buvo pareiškęs niekada nebežaisiantis rinktinėje, o neseniai apskritai galvojo apie profesionalo karjeros pabaigą.Visą straipsnį skaitykite čia

altalt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama