Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Lietuvos krepšinio rinktinė rugsėjį Klaipėdą iškeis į VilniųLietuvos vyrų krepšinio rinktinė rudens pradžioje į Vilnių užsuks ilgesniam laikui, nei planuota iš pradžių. Kiek anksčiau paskelbus, jog rugsėjo 9-ąją lietuviai draugiškose rungtynėse testuos kaimyninės Latvijos krepšininkus, dabar paaiškėjo, jog to paties mėnesio 17 dieną Dainiaus Adomaičio auklėtiniai „Siemens" žais ir pasaulio čempionato atrankos susitikimą.Antrojo etapo kovas rugsėjo viduryje pradėsiantys Lietuvos krepšininkai iš pradžių, rugsėjo 14-ąją, vyks į Kroatiją, su kurios rinktine žais Osijeko mieste, o jau po trijų dienų namie priims Nyderlandų krepšininkus.

Iki šiol visas tris atrankos į kitų metų pasaulio pirmenybes namų rungtynes lietuviai žaidė Klaipėdoje, kur nugalėjo tiek Lenkijos, tiek Vengrijos, tiek Kosovo komandas. Antrajame etape, be kroatų ir olandų, lietuvių dar laukia ir Italijos rinktinės iššūkis.

Artėjantis ketvirtasis rinktinių „langas" išsiskirs ne tik tuo, kad Lietuvos rinktinė pagaliau apsilankys ir kituose miestuose nei Klaipėda. Jis bus ir kol kas ilgiausias iš visų buvusių – jei prieš tai susirinkę žaidėjai kartu praleisdavo viso labo apie savaitę, tai dabar FIBA leido šalių rinktinėms rengti beveik trijų savaičių trukmės stovyklas.Tokia privilegija žada pasinaudoti ir D. Adomaitis, rinktinės krepšininkus į sostinėje vyksiančią stovyklą ketinantis sukviesti dar rugpjūčio pabaigoje. Tiesa, neaišku, kiek iš potencialų komandos kandidatų ryšis su nacionaline komanda praleisti praktiškai pusę pasiruošimo naujajam klubiniam sezonui – abejonių kyla tiek dėl NBA, tiek dėl Eurolygos žaidėjų.

Lietuvos rinktinė po pirmojo etapo yra susikūrusi itin patogią situaciją. Visas šešias pergales pasiekę lietuviai gerokai lenkia keturis laimėjimus turinčią Italiją ir po tris surinkusias Lenkijos, Vengrijos, Kroatijos ir Nyderlandų rinktines. Kadangi į pasaulio čempionatą pateks trys stipriausios grupės komandos, panašu, jog lietuviams iki šio tikslo gali pakakti vos dviejų ar trijų pergalių iš šešių galimų.alt
Krepsinionamai.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis