Reklaminis skydelis

Suskaičiuota: Europos rinktinėms rugsėjį padės 17 iš 65 NBA žaidėjųDELFI.lt ir Krepsinis.lt

Problemų dėl NBA lygos žaidėjų neatvykimo į nacionalinių rinktinių stovyklas prieš pasaulio čempionato „langą“ turi ne tik Lietuvos rinktinė. Realybė tokia, kad į Europą padėti nacionalinėms komandoms šį rudenį nesugrįžta dauguma elitinės krepšinio lygos žaidėjų.

Ispanijos krepšinio portalas AS suskaičiavo, kad nacionalinėms rinktinėms rugsėjį padės tik 17 europiečių iš 65, kurie spalio pabaigoje pradės naująjį NBA lygos sezoną.

Tai – lygiai tiek pat NBA žaidėjų, kiek rinktinėms padėjo ir birželio-liepos pasaulio čempionato „lange“.

Kai kurie krepšininkai žaidė vasarą, žais ir rudenį (pavyzdžiui, Bojanas Bogdanovičius, Dario Šaričius, Nicola Batumas, Cedi Osmanas, Dennisas Schroderis), kai kurie rudenį neatvykti nusprendė dėl asmeninių priežasčių ar negavę klubo leidimo. Tarp tokių galima paminėti Joną Valančiūną ir Domantą Sabonį, Timofejų Mozgovą, Lauri Markkaneną, Davį Bertanį, Rudy Gobertą, Evaną Fournier ar Juancho Hernangomezą.

Vienos didžiausių Europos krepšinio jėgų – Ispanijos rinktinės – situacija dar komplikuotesnė nei ta, su kuria susidūrė Dainius Adomaitis. Būtent jaunesnysis iš brolių Henangomezų – Juancho – vasarą buvo vienintelis NBA krepšininkas, padėjęs Sergio Scariolo treniruojamai komandai. Lietuviai savo ruožtu sudėtyje turėjo D. Sabonį ir J. Valančiūną.Tačiau dabar situacija išsilygino – NBA žaidėjų nebus nei Lietuvos, nei Ispanijos rinktinėse, nors ispanai pagal krepšininkų skaičių už Atlanto (9) apskritai yra antri Europoje po prancūzų (11).

NBA europiečiai rugsėjo „lange“
(žaidėjas, šalis, klubas)

Visą straipsnį skaitykite čia

alt


DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama