Reklaminis skydelis

Pasiteisinimų neieškojęs M. Kalnietis: neturime teisės latviams pralaimėti tokiu skirtumuLietuvos krepšinio rinktinė gavo rimtą antausį nuo principinių varžovų. Vilniaus „Siemens“ arenoje vykusiose kontrolinėse rungtynėse 80:97 nusileidę latviams Dainiaus Adomaičio auklėtiniai į pasaulio čempionato atrankos kovas žengs kiek subjurusios nuotaikos.

15 tikslių latvių tritaškių nokautuoti lietuviai kapituliavo dar ketvirtojo kėlinio viduryje, o iškovoti pergalę latviams nesutrukdė net ir tai, jog Vilniuje jie žaidė be didžiosios dalies savo žvaigždyno – Kristapo Porzingio, Dairio ir Davio Bertanių, Rolando Šmito ir kitų garsių krepšininkų.

Vienu ryškiausių Lietuvos rinktinės žaidėjų buvo Mantas Kalnietis po mačo sunkiai rinko žodžius – nors tai tik draugiškos rungtynės, pralaimėti latviams namie, ir dar tokiu skirtumu, nėra lengvai pateisinamas dalykas.

„Prastos rungtynės. Tačiau šios rungtynės išryškino mūsų spragas, ką turime pasitvarkyti. Gynyba šįvakar buvo tragiška, nebuvo jokio susikalbėjimo. Labai prasta buvo komunikacija tarp visų mūsų. Aišku, nesmagu ir gėda, bet turime laiko pataisyti situaciją“, – iš karto po susitikimo kalbėjo rinktinės kapitonas.Latviai primetė labai daug tritaškių. Kas juos lėmė?

– Sakyčiau, kad iš mūsų nesusikalbėjimo. Jie pradžioje buvo palikti laisvi, mūsų rotacija neveikė. Neapsigynėme ir vienas prieš vieną, o latviai pasižymi tritaškiais ir sumetė savo metimus. Po to jau jie pasijautė labai geri ir sumetė net ir sunkius metimus per rankas.

Jeigu latviai pasižymi tritaškiais, tai, ko gero, puolime atkovotus kamuolius paaiškinti kiek sunkiau?

– Čia reikia kiekvienam pasižiūrėti į save asmeniškai. Turbūt kiekvienas padarėme klaidų atsitvėrime, buvome užmigę.

Ko galima pasimokyti iš tokių rungtynių?

– Daug ko galima pasimokyti – pažiūrėkit, kai toks rezultatas, čia gali žiūrėti įrašą visą naktį. Treneris sukonkretins pagrindinius dalykus ir stengsimės kažką keisti.

Gal turėjo įtakos tai, kad latviams tai buvo jau trečios kontrolinės rungtynės, o jums – tik pirmos?

– Sunku pasakyti. Nesinori tuo teisintis, vis tiek neturime teisės pralaimėti latviams 20 taškų skirtumu. Turime ieškoti savo problemų, o ne dairytis į latvius.altMarius Milašius | Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis