Reklaminis skydelis

Rinktinė įsikūrė mieste, kur karo prisiminimų daugiau nei turistų (VIDEO)Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Užsakomuoju skrydžiu iš Vilniaus Osijeką pasiekusiai Lietuvos krepšinio rinktinei kelionė neprailgo, bet kelioms dešimtims kartu atvykusių jos gerbėjų laukti rungtynių su kroatais gali būti nuobodoka.

Mantas Kalnietis turėjo progą keliolika minučių pabendrauti su buvusiu komandos draugu Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) ir Milano „AX Armani“ (Italija) klubuose Krunoslavu Simonu, o Arvydas Sabonis – papasakoti įspūdžius iš praėjusį savaitgalį Vilniuje vykusio Seulo olimpinių čempionų suvažiavimo Stojko Vrankovičiui – 1988 metais finale SSRS pralaimėjusios Jugoslavijos rinktinės vidurio puolėjui, dabar taip pat vadovaujančiu savo šalies krepšinio federacijai.

Lietuvos rinktinė tik pasaulio čempionato atrankos mačo išvakarėse atskrido į Osijeką ir namo pasuks kone iškart po rungtynių, mat pirmadienį jau lauks dvikova Vilniuje su Nyderlandais.

Bet dėl to, kad Osijeke praleis vos kiek daugiau nei parą, lietuviai gali smarkiai nesigraužti.

Ketvirtas pagal dydį Kroatijos miestas, turintis per 100 tūkst. gyventojų ir įsikūręs šalies rytuose, nė iš tolo neprilygsta priešingoje pusėje esantiems turistų pamėgtiems Adrijos pakrantės perlams – Splitui, Dubrovnikui ir kitiems.

Drumstas miestą kertančios Dravos upės vanduo atitinka Osijeko koloritą. Senamiestį čia galima apeiti keliais žingsniais, o vakarais atgyja tik trumpas paupio ruožas su lauko kavinėmis.Visą straipsnį skaitykite čia

altMindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama