K. Pangoso ir A. Limos kaktomušoje – Kanados pergalė prieš Braziliją

Praėjusią naktį Pasaulio čempionato atrankos rungtynėe akis į akį susitiko du buvę žalgiriečiai – Kevinas Pangosas ir Augusto Lima.

Pergalę  iškovojo Kanados ekipa, kuri namuose 85:77 (22:19, 19:14, 23:23, 21:21) nugalėjo Brazilijos krepšininkus.

K. Pangosas per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo, prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo tarpu buvęs žalgirietis Augusto Lima per 27 minutes pelnė 10 taškų (5/6 dvit., 0/2 baud. met.) bei atkovojo tiek pat kamuolių.

Kanada: Kelly Olynykas 20 (19 atk. kam., 31 naud. bal.), Cory Josephas 16, Melvinas Ejimas 14, Aaronas Bestas 12, Tristanas Thompsonas (12 atk. kam.) ir Kevinas Pangosas (8 rez. perd.) po 10.

Brazilija: Leandro Barbosa 18, Marcelinho Huertas 14 (12 rez. perd.), Augusto Lima (10 atk. kam.) ir Andersonas Varejao po 10.

Per pastarąsias trejas atrankos rungtynes brazilai pralaimi jau antrą kartą.