Reklaminis skydelis

Dviprasmiškų jausmų apimto E. Ulanovo reakcija: kažkoks kosmosasLaurynas Butkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Lietuvos rinktinė kelialapį į pasaulio čempionatą užsitikrino pačiu dramatiškiausiu būdu. Vilniuje, „Siemens“ arenoje, Nyderlandų ekipą lietuviai palaužė tik po dviejų pratęsimų – 95:93, nors ketvirtajam kėliniui įpusėjus dar pirmavo 14 taškų persvara.

Edgaras Ulanovas aikštėje šį kartą praleido 40 minučių – daugiausiai iš visų Lietuvos rinktinės krepšininkų. Vos pasibaigus rungtynėms Kauno „Žalgirio“ puolėjas purtė galvą prisimindamas tai, kas visai neseniai vyko aikštėje.

„Visiškas kosmosas. Vienintelis geras dalykas, kad laimėjom. Daug pykčių rungtynių eigoje, po to ir pavargome. Reikėjo momentais per save perlipti. Nebuvo lengva, o didžiausia klaida, kad kai pradžioje gerai sekėsi puolimas, mes ne tai kad atsipalaidavome, bet užsidžiaugėme puolimu ir apsileidome gynyboje. O to ir užtenka. Olandai manau turėjo mažiau spaudimo, nes žaidė išvykoje. Manau, kad būtų tragedija pralaimėti Nyderlandams. Gerai, kad viskas gerai baigėsi“, – kalbėjo E. Ulanovas.Kas nutiko, kad iššvaistėte turėtą persvarą, klydote ir pagrindinio laiko, ir pirmo pratęsimo pabaigoje?

– Aš nežinau, kas nutiko. Daug klaidų, paskutiniai momentai gynyboje… Taip pat prarandame kamuolį, kai jį galime laikyti iki pabaigos. Nepaaiškinsi. Čia žaidimas, kartais pasitaiko.

Ar kažką panašaus yra tekę patirti per karjerą?

– Nežinau, labai sunku prisiminti. Gal kažką ir yra tekę, bet labai seniai.

Kaip pavyko atlaikyti šiandien tekusį didžiulį krūvį?

– TIkrai nelengva, ypač sezono pradžioje. Nesu patenkintas savo žaidimu, nelabai sekėsi. Norėtųsi geriau. TIkiuosi, kad čia normalu ir pagerės. Reiškia, reikia daugiau dirbti.Visą straipsnį skaitykite čia

altLaurynas Butkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama