Reklaminis skydelis

Graikijoje traumą besigydančiam L. Lekavičiui netrūksta optimizmoLikus savaitei iki Europos čempionato pradžios Lietuvos rinktinės įžaidėjas Lukas Lekavičius patyrė pėdos traumą. Iš pradžių buvo manoma, jog ji nerimta, tačiau išvežus šilališkį į ligoninę paaiškėjo, jog gynėjui skilo pėdos kaulas.

Dėl šios traumos Lietuvos rinktinė turės verstis be savo atsarginio įžaidėjo, galinčio leisti Mantui Kalniečiui pailsėti ir žaisti visa jėga. Vis dėlto, pats gynėjas išlieka nusiteikęs optimistiškai.

„Džiaugiuosi vėl būdamas Atėnuose, – teigė L. Lekavičius. – Manau, kad labai svarbu psichologiškai jaustis gerai, o aš taip ir jaučiuosi. Žinoma, kiekviena trauma sunki, sukelia liūdesį ir nusivylimą, ypatingai tuomet, kai buvau taip arti Europos čempionato. Galiu pasakyti nuoširdžiai, kad žiūriu tik į priekį ir kad optimizmo man netrūksta. Esu pasiryžęs sunkiai dirbti kad kuo greičiau būčiau pajėgus grįžti į aikštę."

Šią vasarą L. Lekavičius Lietuvos rinktinės gretose sužaidė 8 kontrolines rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnydavo po 6,4 taško bei atlikdavo po 2,4 rezultatyvaus perdavimo. Traumą patyrusį gynėją galutiniame dvyliktuke, vykstančiame į Tel Avivą, pakeitė Adas Juškevičius.

altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama