A.Labucko klubas nugalėjo D. Domarko komandą

Latvijos pirmenybėse šeštą pergalę iškovojo Arno Labucko atstovaujamas Rygos VEF (6/2) ekipa, kuri išvykoje 86:61 (21:17, 26:15, 20:16, 19:13) sutriuškino Jekabpilio "Jekabpils" (2/10) krepšininkus.

Nugalėtojams A. Labuckas per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit.), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Dominykas Domarkas per 34 minutes pelnė 20 taškų (5/11 dvit., 2/7 trit., 4/7 baudų) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Lietuvis taip pat atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.