Pavojaus signalas „Žalgiriui“: „Barcelonai“ gali tekti ieškoti naujo trenerioPrieš kiek daugiau nei mėnesį prie „Barcelonos" vairo stojęs Svetislavas Pešičius nėra tikras dėl savo ateities, o Katalonijos klubas vasarą gali griebtis kito varianto.„Sportando" praneša, kad serbas tik po sezono pabaigos spręs dėl savo ateities treniruojant legendinį klubą.

„Vis pagalvoju apie savo ateitį, bet kol kas stengiuosi susitelkti ties dabartimi. Turime aštuonis žaidėjus, kurių kontraktai baigsis vasarą ir jie taip pat turi stengtis dėl naujų savo sutarčių. Aš taip pat turėsiu apsispręsti, ką toliau veikti – treniruoti ar nebe", – užsiminė specialistas.

Vilčių nepateisinusį Sito Alonso sezono viduryje pakeitusiam S. Pešičiui – jau 68-eri, o prieš tai specialistas iš Serbijos dvejus metus netreniravo jokios ekipos. Tad nebūtų nieko nuostabaus, jei pusę sezono itin karštoje „Barcos" trenerio kėdėje pasėdėjęs serbas nuspręstų pasitraukti arba jį pakeisti užsinorėtų Katalonijos ekipos vadovai.Vos pradėjus kalbėti apie šios ekipos trenerius, daugelio akys krypta į Kauno „Žalgirio" vairininką Šarūną Jasikevičių. Ketverius savo karjeros metus Katalonijoje praleidęs Šaras yra pripažinęs, jog Barselona – mėgstamiausias jo miestas, tad akivaizdu, kad anksčiau ar vėliau lietuvį galima bus išvysti prie šios ekipos vairo.

Vis dėlto kol kas Šaras yra susikoncentravęs į darbą Kaune, o „Barcą" iš priešpaskutinės Eurolygos vietos ištempti bandys S. Pešičius.


alt


Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama