K. Kemzūra ir „Darussafaka“ triumfuoja – iškovota Europos taurė ir bilietas į Eurolygą

Dar vieną neįtikėtiną solo pasirodymą surengęs amerikietis Scottie Wilbekinas tapo pagrindiniu Stambulo "Darussafaka" ekipos triumfo Europos taurės turnyre kalviu.

Antrose finalo serijos rungtynėse Turkijos klubas namuose nerezultatyviose rungtynėse 67:59 (21:17, 18:16, 16:12, 12:14) pranoko Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" komandą ir po metų pertraukos susigrąžino vietą Eurolygoje.

Seriją iki dviejų pergalių Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros kariauna laimėjo 2:0.

Rusijos ekipą atstovauja Jonas Mačiulis, tačiau Europos turnyre puolėjas komandai padėti negalėjo.

Ir šiame susitikime nesustabdomai rungtyniavęs S.Wilbekinas per 33 minutes įmetė 28 taškus (3/4 dvit., 5/8 trit., 7/8 baudos) bei surinko 30 naudingumo balų.

"Darussfaka": S.Wilbekinas 28, W.Cummingsas 10, H.Sant-Rossas (6 atk. kam.) ir J.Johnsonas (11 atk. kam., 2 bl.) po 8.

"Lokomotiv-Kuban": J.Raglandas 18 (2/7 trit.), B.Qvale'as -12, D.Kulaginas (7 atk. kam.) ir M.Collinsas (0/5 trit.) po 8.