Italijoje - dramatiška A. Kulbokos klubo pergalė prieš T. Lydekos ekipą

Sekmadienį Italijos krepšinio pirmenybėse susitiko komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.

Tautvydo Lydekos atstovaujamas Brindizio "Happy Casa" (8/18) klubas namie po itin atkaklios kovos 74:75 (13:18, 22:16, 24:21, 15:20) nusileido Kapo d'Orlando "Betaland" (6/20)

Dramatiškai klostėsi susitikimo pabaiga. Likus kiek daugiau nei minutė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo 74:69, tačiau vėliau nesugebėjo įmesti nė taško, o patys praleido šešis.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, bet jų nauda savo komandoms buvo skirtinga.

T.Lydeka per 22 minutes pelnė 10 taškų (5/7 dvit.), atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

A.Kulboka per 23 minutes įmetė 3 taškus (0/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, dukart prasižengė, o jo sąskaitoje - vos 1 naudingumo balas.