Reklaminis skydelis

„Olympiakos“ laukia žaliasis pragaras: sėkmingo žaidimo paskatinti sirgaliai beveik iššlavė bilietusVieną pergalę iš Pirėjo parsivežantys Kauno „Žalgirio" krepšininkai antradienį savoje arenoje turės galingą užnugarį.Sėkmingo žalgiriečių žaidimo paskatinti sirgaliai baigia iššluoti paskutinius likusius bilietus į trečias Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes su „Olympiakos" komanda. Jų dėl jau rytoj Kaune prasidėsiančio ledo ritulio IB grupės pasaulio čempionato buvo parduodama apie 14 tūkst., vietoj įprastų apie 15,5 tūkst.

„Smagu, kad iškovojome vieną pergalę išvykoje. Serija tęsiasi toliau ir nieko daugiau negalvojame. Grįžtame namo ir turime žaisti dar kiečiau nei šiandien tai darė „Olympiakos". Turime juos pasitikti su pilna arena fanų ir su dideliu intensyvumu", – po vakarykščio pralaimėjimo „Žalgirio" sirgalius ragino kapitonas Paulius Jankūnas.

Tiesa, vangokai startavusi prekyba prieš ketvirtfinalio startą buvo palikusi dar apie 3 tūkst. bilietų, o pardavimai itin suaktyvėjo „Žalgiriui" pasiekus pergalę pirmosiose serijos rungtynėse Graikijoje. Per kelias dienas buvo nupirkti net 2 tūkst. bilietų ir dabar jų prekyboje jau tėra likę vos apie 400. Visi jie – pigiausiuose „Žalgirio" arenos sektoriuose, kuriuose vieno bilieto kaina siekia nuo 26 iki 32 eurų.

Būtent bilietų kainos į ketvirtfinalio mačus tapo plačiai aptariamu diskusijų objektu, o sunkokai įkandamos sumos atsispindėjo ir pardavimų tempuose – palyginimui, į reguliariojo sezono mačus prieš Maskvos CSKA ir Stambulo „Fenerbahce", kuriuose bilietų kainos buvo bent triskart mažesnės, jų neliko dar likus atitinkamai mėnesiui bei beveik savaitei.

Po vakar Pirėjuje „Olympiakos" komandos pasiekto revanšo paaiškėjo ir tai, kad Kaune ateinančią savaitę ant ledo aikštės parketą teks kloti ne vieną, o du kartus – ketvirtadienį „Žalgirio" arenoje vyks ir ketvirtosios ketvirtfinalio rungtynės. Tiesa, bilietų prekyba į jas prasidės tik pirmadienį, o matydami kiek prislopusį bilietų pardavimo tempą „Žalgirio" vadovai nusprendė jį paskatinti suteikdami išskirtines nuolaidas.

Žmonės, pirkę bilietus į trečiąsias rungtynes, ketvirtosioms gaus net 50 proc. nuolaidą. Nuolaidos taikomos ir sezono abonementų turėtojams.

„Žalgiris" šiame sezone pirmauja Eurolygoje pagal vidutinį žiūrovų lankomumą, kuris reguliariajame sezone siekė net 13,7 tūkst. žiūrovų. Kur kas žemesniu lankomumu pasigirti galinčioje „Olympiakos" arenoje per pirmąsias dvejas serijos rungtynes apsilankė po 11 tūkst. žmonių.

altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama