Reklaminis skydelis

A. Kirilenka neslepia – Eurolygos finale laukia principinės CSKA ir „Žalgirio“ dvikovosRusijos krepšinio legenda ir dabartinis šios šalies krepšinio federacijos prezidentas Andrejus Kirilenka Eurolygos finale laukia principinės dvikovos.Prieš kelerius metus žaidėjo karjerą baigęs puolėjas tikisi, jog gegužės 20-ąją Belgrado „Štark" arenoje dėl trofėjaus susigrums Maskvos CSKA ir Kauno „Žalgirio" klubai. Tai jis atskleidė kamantinėjamas rusų žurnalistų.

„Visos keturios Eurolygos komandos skirtingos, bet paties aukščiausio meistriškumo. Asmeniškai norėčiau, kad finale rungtyniautų CSKA ir „Žalgiris" – noriu pamatyti „raudonųjų" ir „žaliųjų" akistatą", – neslėpė A. Kirilenka.

Nors daugelis mano, kad žalgiriečiai vien patekdami į finalo ketvertą jau pasiekė „lubas" bei didesniems laimėjimais resursų nebeturi, rusas tokiais teiginiais abejoja.

„Nevalia galvoti, kad „Žalgiris" yra ženkliai silpnesnis už kitus finalo ketverto dalyvius. Tai – puikiai trenerio valdoma ir pagal sistemą žaidžianti komanda, kuri išspaudžia maksimumą iš tų žaidėjų, kuriuos turi", – Šarūno Jasikevičiaus indėlį Kaune gyrė 2007 metų Europos čempionas.Pats A. Kirilenka geriau nei kas kitas žino, ką finalo ketvertuose gali nurašytos komandos. 2012-aisiais su CSKA, kurią tuomet treniravo Jonas Kazlauskas, rusas nužygiavo iki finalo, kur akivaizdžiais favoritais laikyti „raudonarmiečiai" prieš Pirėjo „Olympiakos" vienu metu turėjo net 19 taškų pranašumą, tačiau galiausiai suklupo.

„Kaip rodo istorija, komandos, kurios patenka į finalo ketvertą, turi absoliučiai lygias galimybes tapti čempionėmis. Be to, šis turnyras vyksta neutralioje teritorijoje, kur pranašumą gali įgauti bet kuri komanda", – sakė A. Kirilenka.

Finalo ketvertas Serbijos sostinėje vyks gegužės 18-20 dienomis. Žalgiriečiai pusfinalyje kausis su titulą ginančiais Stambulo „Fenerbahce" krepšininkais, o CSKA mėgins atremti Madrido „Real" atakas.

alt
Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama