MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

S. Kulviečio klubas iškovojo penktą pergalę iš eilės

Penktą pergalę iš eilės Ispanijos pirmenybėse iškovojo dar neseniai itin prastoje situacijoje buvęs Badalonos "Joventut" (11/21) klubas su Sauliumi Kulviečiu.

Lietuvio atstovaujama komanda namie 95:87 (20:7, 27:27, 26:27, 22:26) įveikė Fuenlabrados "Montakit" (15/17) ekipą ir dar labiau įsitvirtino penkioliktoje turnyrinės lentelės vietoje, kuri garantuoja išlikimą aukščiausioje lygoje.

Aikštės šeimininkų pergalę lėmė įspūdingai sužaistas pirmas kėlinys, vėliau liko išlaikyti pranašumą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs S.Kulvietis per 7 minutes prametė vienintelį tritaškį, blokavo metimą, po sykį suklydo ir prasižengė ir surinko minus 2 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" įžaidėjas Nicolas Laprovittola. Argentiniečio sąskaitoje - 18 taškų, 5 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai. 14 taškų pridėjo Demitriusas Congeras (4/4 dvit.), 13 - Simonas Berganderas, po 11 - Tomaszas Gielo (5 atk. kam.) ir Jerome'as Jordanas.

Pralaimėjusiems Rolandas Smitsas (3/5 trit.) pelnė 23, buvęs žalgirietis Marko Popovičius (3/10 trit., 5 rez. perd.) - 17, Christianas Eyenga (3 bl.) - 16, Ianas O'Leary (6 atk. kam.) - 13 taškų.