Reklaminis skydelis

Eurolygos klipe – drąsus ir pasitikėjimo savimi neslepiantis „Žalgiris“: žinome, kad galime tai padaryti (Iš Eurolygos – pagyros Šaro fenomenui)Likus vos kelioms dienoms iki svarbiausio Europos krepšinio renginio – „Eurolygos“ finalinio ketverto Belgrade, organizacija susipažįsta su būsimomis stipriausiomis šio sezono komandomis.„Eurolyga“ dėmesį atkreipė į retą tokio krepšinio spektaklio dalyvę – Kauno „Žalgirio“ ekipą.

„Tegul vakarėlis prasideda. Kelionės tikslas ir vieta – Belgradas“, – taip susukto vaizdo reportažo pradžią pristato „Eurolyga“, čia pat pabrėžia, kad pastarąjį kartą kauniečiai finalinio ketverto kovose lankėsi dar 1999 m.

„Tai mano pirmasis finalo ketvertas būnant treneriu, o tai jį padaro dar ypatingesnį“, – sakė Šarūnas Jasikevičius, kuris įvardijamas vienu pagrindinių šio sezono „Žalgirio“ pergalės kalvių.

Š. Jasikevičius „Eurolygos“ vaizdo klipe sakė, kad sezonui po truputį bėgant komanda ėmė suprasti, kad tikrai įmanoma padaryti tai, apie ką niekas ne tik nekalbėjo, bet retas kuris drįso ir pasvajoti.„Eidavome į kiekvieną kovą tikėdami, kad galime laimėti, be to, mumis niekada neabejojo treneris, jis sakė, kad mes galime, ir jo pasitikėjimas mumis buvo milžiniškas“, – sakė vienas ekipos lyderių Kevinas Pangosas.

„Eurolyga“ dar kartą priminė, ką su Kauno ekipa padarė neabejotinu nugalėtojo mentalitetu apdovanotas Š. Jasikevičius. Tai treneris, kuris iš banguojančios vidutinio pajėgumo komandos per kiek daugiau nei 2,5 metų nulipdė konkurencingą ir gerbiamą ekipą, kuri šios savaitės pabaigoje mes iššūkį Europos galingiesiems Belgrade.„Jis buvo puikus žaidėjas, legenda. Dabar jis dar tik augantis treneris, tačiau puikiai viską žino, puikiai žinojo dar iki tapdamas treneriu, todėl lengva klausytis trenerio, kuris žino, ką sako“, – pagyrų vyriausiajam treneriui negaili sezono pabaigoje sužvėrėjęs vidurio puolėjas Brandonas Daviesas.

„Mes turime tvirtą charakterį. Net kai nežaidžiame gero krepšinio tą dieną, mes nenuleidžiame rankų ir kaunamės. Štai kaip būtų galima apibūdinti šio sezono „Žalgirį“, – apie komandos stiprybę čia pat pasisakė kauniečių generolas.Kad jau pusfinalyje lauks praėjusių metų čempionų Stambulo „Fenerbahce“ iššūkis, Š. Jasikevičius pernelyg nesijaudina, nes šiame sezone kautis teko su visais, o įveikti buvo praktiškai visi, tiesiog reikės dar vienos geros dvikovos ir maksimalios žaidėjų koncentracijos.

„Per sezoną mes praktiškai esame įveikę visas komandas, todėl mes žinome, kad galime“, – toliau savo ekipos jėgomis neabejoja treneris.Kalbėdamas apie savo vieną pagrindinių mokytojų, iš kurio sėmėsi didžiausių patarimų ir patirties, Š. Jasikevičius žeria visus gražiausius žodžius apie Željko Obradovičių ir sakė, kad kas kartą, kai varžaisi prieš šį strategą, tu tiesiog tampi geresniu treneriu.

„Žinau, jog galiu bet kada paėmęs telefoną paskambinti Željko ir paprašyti patarimo. Jo treniruojamos komandos žino, kaip kovoti lemiamo sezono kovose, bet mes pabandysime juos nustebinti“, – sakė Š. Jasikevičius.alt
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama