Reklaminis skydelis

Prastos žinios L. Lekavičiui: „Panathinaikos“ sugrąžinp elitinį gynėjąPrieš kelias dienas įspūdingą 6,5 mln. eurų sutartį su Nicku Calathesu pasirašiusi Atėnų „Panathinaikos" ekipa ir toliau drebina Eurolygos vasaros perėjimų rinką.Graikijos žiniasklaida praneša, kad šalies čempionai yra arti susitarimo su dukart rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapusiu Keithu Langfordu. Pasak „Eurohoops" šaltinių, 34-erių amerikietis su Atėnų klubu turėtų sudaryti vienerių metų sutartį.

Gynėjas praėjusį sezoną pradėjo Šenzeno „Leopards" ekipoje Kinijoje, o užbaigė atstovaudamas Rišono „Maccabi Lezion" Izraelyje. Pastarąjį kartą Eurolygoje jis žaidė vilkėdamas Kazanės „Uniks" marškinėlius, kai vidutiniškai per rungtynes rinkdamas po 21,8 taško tapo rezultatyviausiu sezono žaidėju.

Be „Uniks", K. Langfordas Eurolygoje dar yra vilkėjęs Maskvos srities „Chimki", Tel Avivo „Maccabi" ir Milano „AX Armani Exchange" aprangą.

„Panathinaikos" gretose amerikietis turėtų pakeisti išvykusi Mike'ą Jamesą, kuris nesulaukė tinkamo pasiūlymo iš graikų ekipos. K. Langfordo atvykimas neturėtų itin pradžiuginti Luko Lekavičiaus, kuris dėl minučių aikštėje dabar turės konkuruoti ne tik su milžinišką atlyginimą užsitikrinusiu N. Calathesu, bet ir vienu geriausių taškų rinkėjų turnyre.alt

Alfa.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama