Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Prieš kelias dienas Europos sidabru pasipuošęs Latvijos krepšininkas sunkiai sužeistas per sprogimąSu Latvijos jaunių rinktine iki pat Europos čempionato finalo praėjusį savaitgalį nužygiavęs Davidas Viksne atsidūrė kritinėje būklėje – 18-metis buvo sužeistas per sprogimą.Latvijos žiniasklaida praneša, jog jaunuolis sužeidimus patyrė po to, kai gyvenamajame name susidarė dujų nuotėkis. Taip pat skelbiama, jog D. Viksnes būklė kol kas yra labai sudėtinga.

Su šalies žiniasklaida kalbėjęs Latvijos krepšinio federacijos prezidentas Valdis Voinas tikino, jog jaunių rinktinės narys šiuo metu yra gydomas vienoje iš Rygos ligoninių.

„Davidas šiuo metu yra ligoninės nudegimų skyriuje. Kaip teigė gydytojas, jo būklė – sunki. Tikimės, kad situacija pagerės, tačiau šiuo metu gerų žinių pranešti negaliu", – sakė V. Voinas.Be 18-mečio per sprogimą nukentėjo ir dar vienas žmogus – 1971 metais gimęs vyras. Sprogimas įvyko krepšininko šeimai priklausančiame name.

D. Viksne kartu su Latvijos jaunių rinktine neseniai puikiai pasirodė Europos pirmenybėse. Būtent Latvijoje vykusiame čempionate latviai pusfinalyje nugalėjo lietuvius eliminavusius rusus bei tik finale nusileido Serbijai, tenkindamiesi sidabro medaliais.

D. Viksne pirmenybėse vidutiniškai pelnė po 4,9 taško ir atkovojo po 3,1 kamuolio.altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis