MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

E. Mockevičiaus dvigubo dublio pergalei prieš M. Kačino ekipą nepakako

Brešoje (Italija) vykstančiame tarptautiniame Roberto Ferrari atminimo turnyre šeštadienį susidūrė dvi komandos, kurioms atstovauja krepšininkai iš Lietuvos.

Pezaro "Victoria Libertas" klubas su Egidijumi Mockevičiumi po itin atkaklios kovos 85:87 (26:11, 24:21, 14:31:21:24) nusileido Mindaugo Kačino atstovaujamai Zielona Guros "Stelmet" ekipai.

Italai po dviejų kėlinių pirmavo net 18-os taškų skirtumu, tačiau po ilgosios pertraukos visiškai pakriko ir patyrė apmaudų pralaimėjimą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Mockevičius surinko dvigubą dublį bei buvo naudingiausias savo komandoje. Pezaro komandos naujokas per 30 minučių pelnė 14 taškų (7/10 dvit., 0/2 baudų), atkovojo 11 (6 - puolime) bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 22 naudingumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 17 taškų (1/6 dvit., 4/9 trit.) įmetęs Jamesas Blackmonas. 14 taškų pridėjo Dominicas Artisas (8 rez. perd.), 13 - Erickas McCree (0/5 trit.), 11 - Luca Conti.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Markelas Starksas, kurio sąskaitoje - 20 taškų (3/5 trit.), 9 rezultatyvūs perdavimai ir 30 naudingumo balų. 15 taškų pelnė Adamas Hrycaniukas (11 atk. kam.), 14 - Borisas Savovičius (6 atk. kam., 6 kl.), 13 - Željko Sakičius (5 atk. kam.).

Prieš porą savaičių su Lenkijos klubu sutartį sudaręs M.Kačinas nebuvo registruotas rungtynėms.