MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Pergalingame „AX Armani“ starte pataupytas A. Gudaitis, o M. Kuzminskas žaidė naudingi (E. Mockevičius surinko dvigubą dublį)

Italijos krepšinio čempionato pirmojo turo rungtynėse sekmadienį Milano „AX Armani“ ekipa, kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis, namuose 103:92 (25:24, 22:24, 34:20, 22:24) nugalėjo Brindizio „Happy Casa“ komandą.

M. Kuzminskas šiame mače per 24 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baudos), po krepšiu sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus prasižengė bei užfiksavo 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu A. Gudaitis nebuvo registruotas rungtynėms.

„AX Armani“: Mike'as Jamesas 20, Amedeo Della Valle 14, Kalebas Tarczewski, Nemanja Nedovičius ir Mindaugas Kuzminskas (8 atk. kam.) po 10.

„Happy Casa“: Adrianas Banksas ir Johnas Brownas (8 atk. kam.) po 19, Riccardo Moraschini ir Jeremy Chappellas po 11.

***

Pergalę iškovojo Egidijaus Mockevičiaus atstovaujama Pezaro „Victoria Libertas“ (1/0) ekipa, kuri namuose 83:77 (18:23, 21:20, 18:15, 26:19) nugalėjo Pistojos „Oriora“ (0/1) klubą.

E. Mockevičius jau pirmose rungtynėse pasižymėjo dvigubu dubliu - aukštaūgis per 29 minutes įmetė 13 taškų (4/5 dvit., 5/5 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius prasižengė bei surinko net 27 naudingumo balus.

„Victoria Libertas“: Jamesas Blackmonas 21, Erikas McCree 18, Lamondas Murray 16, Egidijus Mockevičius 13 (13 atk. kam.).

„Oriora“: Kerronas Johnsonas 20, L.J. Peakas ir Patrikas Auda po 15, Dominique'as Johnsonas 11.