MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Europos taurė: puikus R. Giedraičio žaidimas ALBA klubui nepadėjo (D. Dulkio tritaškių pergalei neužteko)

Pirmą nesėkmę Europos taurės turnyre patyrė Roko Giedraičio Berlyno ALBA (1-1), kuri išvykoje 73:75 (21:22, 15:16, 14:18, 23:19) nusileido Zagrebo „Cedevita“ (1-1) klubui.

R. Giedraitis rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo ir žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 1/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8, perėmė net penkis kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

Jis buvo naudingiausias ALBA žaidėjas.

Nugalėtojams Justinas Cobbsas pelnė 15 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

***

Tuo tarpu Gdynės "Arka" (0/2) komanda, kuriai atstovauja Deividas Dulkys, išvykoje 79:96 (14:18, 27:26, 17:13, 21:39) neatsilaikė prieš Turkijos vicečempionę Buršos "Tofaš" (1/1) ir patyrė antrąjį pralaimėjimą B grupėje.

D.Dulkys per 21 minutę pasižymėjo 9 taškais (0/2 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose sunkiai sustabdomai žaidė buvęs "Ryto" legionierius Kennethas Kadji, kurio sąskaitoje 27 taškai, Diante Garrettas įmetė 18, Kyle'as Weemsas - 16 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė Joshas Bostičius su 19 taškų, Robertas Upshaw surinko 14.