Reklaminis skydelis

Kitoks Eurolygos klubų įvertinimas: „Žalgiriui“ – pozityvios prognozėsEuropos krepšinio naujienas analizuojantis portalas „Eurohoops“, jau šiandien startuojant Eurolygos sezonui, sudarė prognozę, kaip, anot ekspertų, turėtų finišuoti ekipos reguliariojo turnyro pabaigoje.

Kauno „Žalgiriui“ jame skirta solidi 6 pozicija.

Kaip pastebi „Eurohoops“, nors kauniečiai praėjusį sezoną ir nebuvo vertinami kaip favoritai, atvirkščiai – daugelis juos matė už atkrentamųjų varžybų borto, Šarūno Jasikevičiaus kariauna nužengė iki pat paskutinės turnyro dienos ir liko trečia.Ko tikėtis šiais metais? „Eurohoops“ mano, kad kauniečiai ir toliau išliks ambicingi, tačiau pakartoti praėjusių metų sėkmę – sunki misija.

„Dabar Š. Jasikevičiui ir jo kariams reikės įrodyti, kad praėjusių metų žygis nebuvo atsitiktinis, tačiau tai padaryti bus sunku, jų statusas jau pasikeitė, ir varžovai juos vertins visiškai kitaip nei praėjusiais metais“, – analizuoja ekspertai.

Kaip svarbiausią komandos netektį „Eurohoops“ išskiria dviejų starto penketo žaidėjų praradimą – Axelis Toupane‘as išvyko į Pirėjų, o praėjusio sezono lyderis Kevinas Pangosas gins „Barcelonos“ spalvas.Tiesa, pastebima, kad komandai iš naujo „klijuotis“ nereikės, nes liko nemaža dalis praėjusio sezono ašių – Brandonas Daviesas, iš kurio laukiama solidaus sezono, Edgaras Ulanovas, Aaronas White‘as bei veteranas ir komandos kapitonas Paulius Jankūnas.

Bene svarbiausia užduotis Š. Jasikevičiui – į sistemą įtraukti naujokus, Nate‘ą Woltersą ar Thomasą Walkupą, taip pat svarbu, kokią sportinę formą demonstruos po metų pertraukos sugrįžęs Leo Westermannas.

Įdomu tai, kad pagal specifinius duomenis „Eurohoops“ Kauno „Žalgirio“ komandai skyrė pakankamai aukštus balus.

Pavyzdžiui, ekipos sudėtis įvertinta 8 balais iš 10, komandos susižaidimas – 8 balais iš 10, kauniečių statusui skirti 7 balai, vasaros pirkiniai įvertinti 8 balais, kaip toli gali žengti klubas, įvertinta 7 balais. Surinkęs 38 balus „Žalgiris“ yra šeštas Eurolygoje.

Įdomu tai, kad kauniečių komandą šiame reitinge lenkia tik gerokai didesnius biudžetus turintys Eurolygos grandai.

5 pozicijoje liko Pirėjo „Olympiakos“, 4 – Atėnų „Panathinaikos“, 3 – Stambulo „Fenerbahce“, 2 – galingasis Maskvos CSKA, o geriausiai vertinamos praėjusio sezono nugalėtojų Madrido „Real“ galimybės ir reitingas.


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama