Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

„Baskonia“ žaidėjų pagyros žalgiriečių kovingumui ir Šaro karjeros prognozėsRokas Skurdauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

„Nustok girti „Žalgirį“ ir papasakok, kaip mes gerai sužaidėme“, – „Baskonia“ rūbinėje Marcelinho Huertaso pagyras Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams besijuokdamas nutraukė Jaysonas Grangeris.

Nors Kauno ekipa varžovams iš Vitorijos nusileido 79:86, svečiai žalgiriečiams negailėjo pagyrų.

„Manau, kad „Žalgiris“ atrodė panašiai kaip praeitą sezoną. Jie gali atlikti taktinius keitimus, tačiau ne čia esmė. Kauniečiai visada žaidžia labai agresyviai, atiduoda visas jėgas, todėl mums visada bus sunku su jais rungtis.

Nuopelnai Šarui, kad sugeba juos įkvėpti. Neturiu abejonių, kad „Žalgirio“ sudėtis po vasaros dar sustiprėjo. Tikrai nelaukiame kitų rungtynių su jais“, – pasakojo 12 taškų pelnęs ir po ilgosios pertraukos kauniečiams problemų pridaręs Tornike Šengelija.

Vitorijos klubo lyderiui pritarė ir 35-erių veteranas Marcelinho Huertas.

„Mus labai nustebino, kad „Žalgiris“ staiga atsigavo ir ėmė mus spausti kiekviename aikštės centimetre. Jų kovingumas ir užsivedimas išprovokavo ne vieną mūsų klaidą. Džiaugiamės, kad jiems pritrūko laiko, tačiau ši atkarpa parodo, kokie pavojingi kauniečiai gali būti. Kai jie galiausiai pajaus žaidimo ritmą, neabejoju, kad aukščiausia pavara sugebės žaisti visas 40 minučių, o ši mintis turėtų gąsdinti kiekvieną Eurolygos klubą“, – būsimuosius žalgiriečių varžovus perspėjo brazilas.M. Huertas su Kauno ekipa yra susitikęs ne kartą, tačiau dabartinė „Žalgirio“ padėtis įžaidėją žavi labiau nei bet kada.

„Manau, kad krepšinis tiek daug pasikeitė – krepšininkai ir treneriai nuolat tobulėja, kad lengvų rungtynių beveik nebėra. Daugumos komandų pajėgumas yra apylygis, todėl žymiai sunkiau rungtis. Tą praeitą sezoną ir pademonstravo žalgiriečiai, kai prasimušė į Eurolygos finalo ketvertą Belgrade.

Kauniečiai jau ilgą laiką žaidžia Eurolygoje, jau įprato prie varžovų lygio ir įtampos. Labai svarbus ir jų nusiteikimas – „Žalgiris“ žino, kokios svarbios yra kiekvienos rungtynės namie nuo tada, kai pasikeitė Eurolygos formatas prieš porą metų.

Taip pat manau, kad jie turi puikų trenerį, kuris nuostabiai išmano žaidimą. Jis sugeba kiekvienoms rungtynėms paruošti skirtingą žaidimo planą pagal oponentų trūkumus, todėl varžovai turi prisiderinti jau rungtynių eigoje. Tai padaro „Žalgirį“ sunkiai įkandamu riešutu kiekvieniems varžovams“, – kauniečių kovingumą ir trenerių štabą gyrė M. Huertas.

„Nustok girti „Žalgirį“ ir papasakok, kaip mes gerai sužaidėm“, – interviu pertraukė besišypsantis J. Grangeris. Jo žodžius „Baskonia“ rūbinėje palydėjo juokas.

„Palauk, dar nebaigiau kalbėti apie Š. Jasikevičių“, – komandos draugui atsakė veteranas.

„Prisijuokavau dabar, tačiau rimtai manau, kad Šaras tikrai yra NBA lygio treneris. Šią vasarą jis atsisakė išvykti į Torontą ir tapti „Raptors“ asistentu, tačiau jis tik pradeda savo karjerą šioje srityje. Kol kas jis ir Lietuvoje turi didelių tikslų – treniruoti vieną iš geriausių Europos klubų, užsitarnauti dar daugiau pagarbos krepšinio visuomenėje.

Neabejoju, kad jei tik Š. Jasikevičius norės, ne vienas klubas už Atlanto priims jį išskėstomis rankomis. Žinoma, reiktų jo paties klausti, kokie planai žvelgiant į ateitį, tačiau stebint jo darbą iš išorės – jis vienas iš strategų, kurie pritaptų bet kur“, – šviesią stratego ateitį piešė brazilas.Visą straipsnį skaitykite čia

altRokas Skurdauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis