Prieš akistatą su „Žalgiriu“ – įspūdingas V. Micičiaus šou Turkijoje

Nesėkme Eurolygos sezoną pradėjęs Kauno „Žalgiris“ trečiadienį kovas tarptautiniame fronte pratęs Stambule, kur jų varžovais bus „Anadolu Efes“ krepšininkai. Šie šįvakar sužaidė rungtynes Turkijos lygoje, kuriose Ergino Atamano auklėtiniams sekėsi kiek geriau nei Klaipėdos „Neptūnui“ nusileidusiam „Žalgiriui“.

„Anadolu Efes“ namie 75:72 nugalėjo kitą Eurolygos komandą Stambulo „Daruššafaką“, o į pergalę ją vedė įspūdingai žaidęs buvęs žalgirietis Vasilije Micičius.

Serbas per 33 minutes pelnė net 28 taškus, pataikydamas 6/9 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 7/8 baudų, o taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 2 kartus prasižengė ir prarado 4 kamuolius. Didžiąją savo taškų dalį – net 20 – V. Micičius surinko dar per pirmąją mačo pusę.

Įdomu tai, kad rezultatyviausiu „Daruššafakos“ žaidėju taip pat tapo krepšininkas, praėjusiame sezone žaidęs Lietuvoje – Panevėžio „Lietkabelio“ garbę gynęs latvis Žanis Peineris. Jis surinko 18 taškų.

Šiose rungtynėse netrūko ir daugiau pažįstamų akcentų, mat „Anadolu Efes“ garbę gina du kiti buvę žalgiriečiai – Brockas Motumas ir Jamesas Andersonas.

Primename, jog „Žalgirio“ ir „Anadolu Efes“ rungtynės Stambule bus žaidžiamos trečiadienį.