D. Sabeckis galingai debiutavo Čempionų lygoje

Apmaudų pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė Donato Sabeckio atstovaujama Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (0/5) ekipa, išvykoje tik po pratęsimo 92:93 (23:17, 26:23, 10:25, 25:19, 8:9) nusileidusi Ventspilio „Ventspils“ (2/3) klubui.

Lietuvis per 26 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, perėmė 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Tiesa, D. Sabecis mačą baigė anksčiau laiko, nes susirinko 5 asmenines pražangas.

Liudvigsburgo komanda Čempionų lygoje lieka be pergalių ir grupėje rikiuojasi paskutinė.

„Ventspils“: Maris Gulbis 19, Jonathanas Arledge 18, Aaronas Johnsonas 17, Rihards Lomazs 16.

„MHP Riesen“: Malcolmas Hillas 19, Adamas Waleskowskis 17, Donatas Sabeckis 14, Jordonas Crawfordas 10.