J. Kazakauskas įsirašė dar vieną dvigubą dublį, o Tartu nusileido D. Kairio auklėtiniams

Triuškinantį pralaimėjimą bendroje Latvijos ir Estijos lygoje patyrė Juliaus Kazakausko ir Arno Veličkos atstovaujama Tartu "Ulikool" (4/3) ekipa.

Estijos klubų dvikovoje pastaroji namie 58:77 (15:26, 20:17, 8:22, 15:12) neprilygo Donaldo Kairio vadovaujamai Talino "Kalev/Cramo" (8/0) komandai.

31 minutę žaidęs J.Kazakauskas buvo naudingiausias savo komandoje ir pasižymėjo dar vienu dvigubu dubliu - puolėjas surinko 12 taškų (5/8 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudos), po krepšiu sugriebė 12 atšokusių kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 28 naudingumo balus.

A.Velička per 26 minutes įmetė 13 taškų (1/2 dvit., 3/13 trit., 2/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo, išprovokavo 6 pražangas bei aikštę su 5 naudingumo balais paliko dėl išnaudoto pražangų limito.

"Kalev/Cramo" į pergalę vedė buvęs Utenos "Juventus" legionierius Chavaughnas Lewisas pelnęs 25 taškus.