Eurolygos čempionai pademonstravo jėgą Tel Avive („Bayern“ sutraiškė „Darussafaka“)

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė be pralaimėjimų kol kas vis dar išliekanti Madrido "Real" (6/0) komanda.

Čempionų titulą ginantis "karališkasis" klubas išvykoje 87:66 (18:15, 23:8, 25:21, 21:22) sutvarkė reikalus su Tel Avivo "Maccabi" (1/6).

"Maccabi": J.O'Bryantas (7 atk. kam.) - 17, R.Sessionsas - 11, D.Kane'as ir A.Tyusas po 8 taškus.

"Real": S.Lllullas (5/8 trit.) - 17, J.Carrollas (4/5 trit.) - 16, G.Ayonas (12 atk. kam.) - 12, A.Randolphas (8 atk. kam.) - 11, R.Fernandezas - 8 taškai.

***

Įspūdingą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Miuncheno "Bayern" (3/3) komanda, kuri namuose net 116:70 (21:17, 33:18, 33:15, 29:20) nušlavė Stambulo "Darussafaka" (1/5) krepšininkus.

Šiose rungtynėse viskas iš esmės jau buvo aišku po dviejų kėlinių. Be gynybos žaidę svečiai į savo krepšį jau buvo praleidę 54 taškus, o komandas skyrė 19 taškų.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė - aikštės šeimininkai džiugino sirgalius efektingomis atakomis bei iškovojo puikią pergalę.

"Bayern": D.Bookeris - 18, P.Koponenas (4/4 trit.) ir N.Djedovičius po 16, M.Lo - 13, D.Barthelis - 12.

"Darussafaka": J.Evansas (10 atk. kam.) - 20, M.Brownas - 10, M.Ericas - 9 taškai.