Eurolygoje – tuščias L. Lekavičius ir PAO pralaimėjimas (Kiti rezultatai)

Lukas Lekavičius šį kartą nepelnė taškų, o jo atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (4/3) klubas patyrė nesėkmę Eurolygoje.

Penktadienį Graikijos čempionai Turkijoje 62:78 (11:19, 17:25, 18:16, 16:18) pralaimėjo Stambulo "Anadolu Efes" (5/2) krepšininkams.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs L.Lekavičius per 12 minučių prametė abu dvitaškius ir vieną tritaškį, sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 2 pražangas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Rodrigue Beouboisas, kurio sąskaitoje - 19 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 4 blokuoti metimai. 17 taškų pridėjo Adrienas Moermanas (6 atk. kam.), 14 - Byantas Dunstonas.

Praėjusį sezoną Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs Vasilije Micičius per 33 minutes surinko 11 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečiams Nickas Calathesas (3/8 dvit., 1/5 trit., 8 rez. perd.) ir Deshaunas Thomasas pelnė po 11, Jamesas Gistas (5 atk. kam.) - 10 taškų.

***

Pergalę iškvojo Maskvos CSKA klubas, kuris svečiuose 93:79 (30:23, 26:17, 21:25, 16:14) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ ekipą ir pratęsė pergalių seriją iki septynių.

Maskvos komandai 18 taškų pelnė Cory Higginsas, 13 – Alecas Petersas, 12 – Sergio Rodriguezas (8 rez. perd.), po 10 – Willas Clyburnas (8 atk. kam.), Nikita Kurbanovas ir Othello Hunteris.

Miuncheno ekipoje po 14 taškų surinko Derrickas Williamsas (9 atk. kam.) ir Nihadas Dedovičius, 12 – Vladimiras Lučičius, 10 taškų pridėjo Petteri Koponenas.

***

Tuo tarpu Las Palmo „Gran Canaria“ namuose 84:78 (23:15, 20:23, 22:19, 19:21) įveikė Tel Avivo „Maccabi Fox“ (Izraelis) ekipą.

Ispanams 17 taškų pelnė Christopheris Evansas, 16 – Eulis Baezas (10 atk. kam.), 15 – Clevinas Hannah.

Tel Avivo ekipoje 15 taškų surinko Michaelas Rollas, po 13 – Deandre Kane'as ir Alexas Tyusas (9 atk. kam.), 11 – Scottie Wilbekinas.