A. Kulboka ir jo atstovaujamas Bambergo klubas pasirodė tragiškai

Bambergo "Brose" (10/5) klubas ir jam atstovaujantis Arnoldas Kulboka Vokietijos pirmenybėse sužaidė rungtynes, kurias norėtų greičiau pamiršti.

Šeštadienį Ainaro Bagatskio auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:85 (16:24, 8:24, 23:19, 20:18) nepasipriešino Vechtos "Rasta" (11/5) krepšininkams.

Pralaimėjimas galėjo būti ir gėdingas, nes po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai atsilikinėjo net 24:48.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Kulboka aikštelėje praleido vos 5 minutes, per jas prametė visus tris tritaškius, perėmė kamuolį, triskart suklydo ir surinko minus 5 efektyvumo balus.

Pralaimėjusiems Stefanas Jelovacas (4/5 trit., 5 atk. kam.) pelnė 20, Augustine'as Rubitas (6 atk. kam.) - 16, Tyrese'as Rice'as - 12 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 19 ir 15 taškų įmetę Joshas Youngas (4/6 trit., 3 per. kam.) ir Austinas Hollinsas.