M. Kalniečio klubą iš Europos taurės netikėtai eliminavo Andoros išsišokėliai

Prieš sezoną viena Europos taurės favoričių vadintai Vilerbano "Asvel" komandai su Mantu Kalniečiu pasirodymas turnyre baigėsi jau ketvirtfinalyje.

Trečiadienį Prancūzijos klubas namie po itin atkaklios ir permainingos kovos 80:82 (22:19, 17:29, 22:19, 19:15) nusileido Andoros "Morabanc" ekipai ir aštuntfinalio seriją pralaimėjo 1:2.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje A.J.Slaughteris galėjo persverti rezultatą aikštės šeimininkų naudai, tačiau jo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 28 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, triskart suklydo, sykį pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.

Pusfinalyje Andoros krepšininkai susitiks su Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" komanda, kuri aštuntfinalyje 2:1 įveikė Malagos "Unicaja" ekipą.

"Asvel": Miro Bilanas 19 (8 atk. kam., 4 kl.), Davidas Lighty 16 (2/8 dvit., 2/2 trit.), Charlesas Kahudi 14 (6 atk. kam.), Mantas Kalnietis 9 (7 rez. perd.).

"Morabanc": Dylanas Ennisas (3/9 dvit., 7 rez. perd., 4 gauti bl.) ir Jerome'as Jordanas po 14, Davidas Jelinekas 13 (4/6 trit.), Moussa Diagne 9 (5 atk. kam.).