Reklaminis skydelis

D. Radonjičius nemano, kad „Žalgiriui“ realu patekti į Eurolygos atkrintamąsias (VIDEO)Miuncheno „Bayern" strategas Dejanas Radonjičius į Kauną atvyko nežinodamas, kad žais prieš vis dar Eurolygos ketvirtfinalio svajonės įsikabinusią komandą.Tai galima buvo suprasti per juodkalniečio spaudos konferenciją po pralaimėjimo prieš „Žalgirį" – 49-erių specialistas nustebo paklaustas, ką mano apie kauniečių šansus patekti į ketvirtfinalį.

„Žalgirio" šansus patekti kur?" – klausimą apie Lietuvos čempionų galimybes žaisti atkrintamosiose uždavusiam žurnalistui atrėžė „Bayern" vairininkas, o šiam atsakius, ką turi omenyje, D. Radonjičius nejaukiai nusijuokė ir pralemeno, jog „nemano, kad tai realu".

Kalbėdamas apie rungtynes, kurias Miuncheno komanda pralaimėjo 79:85, juodkalnietis nusilenkė prieš šeimininkus ir pripažino „Žalgirio" pranašumą bei išskyrė svarbiausią jo auklėtinių nesėkmės priežastį.

„Sveikinu „Žalgirį" su pergale – jie žaidė geriau nei mes. Pradžia buvo nebloga, tačiau antrajame kėlinyje labai blogai žaidėme gynyboje ir iš viso per pirmąją pusę praleidome 48 taškus – tai nėra skaičius, kuris mus tenkintų. Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas nesikeitė, ir nors po to žaidėme geriau, to neužteko, kad atkurtume intrigą", – sakė D. Radonjičius.Pralaimėjimas Kaune bavarams gali atsiliepti itin skaudžiai – nors „Bayern" su 12 pergalių vis dar yra laipteliu aukščiau nei „Žalgiris" ir užima 11-ąją vietą, nuo pirmojo aštuoneto Miuncheno ekipa likus keturiems turams atsilieka vienu laimėjimu.

„Prieš sezoną mūsų tikslas buvo būti konkurencingiems. Mes tą padarėme su kaupu – jau turime 12 pergalių. Dar turime ketverias rungtynes. Tvarkaraštis nėra itin palankus, bet turime pasiekti dar bent kelias pergales. Po sezono pažiūrėsime į situaciją, tačiau nesvarbu, ar turėsime 15, ar 14, ar 13 pergalių, vis tiek galėsime kalbėti apie puikų mūsų sezoną", – tikino „Bayern" strategas.
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis