R. Seibučio komanda su „Barcelona“ kovojo iki paskutinės minutės

Ispanijos pirmenybėse mažai trūko iki sensacijos. Tris ketvirčius pirmavusi Saragosos "Tecnyconta" (14/13) komanda su Renaldu Seibučiu namie 86:91 (32:23, 20:28, 21:16, 13:24) nusileido absoliučiai lygos lyderei Barselonos "Barcelona" (23/4) ekipai.

Aikštės šeimininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 75:69, o prasidėjus priešpaskutinei minutei atsiliko vos 1 tašku - 86:87, tačiau pabaigą geriau sužaidė šalies vicečempionai.

Nuo atsarginių žaidėjų suoelio pakilęs R.Seibutis per 21 minutę įmetė 6 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo bei prarado po 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Buvęs Kauno "Žalgirio" įžaidėjas Kevinas Pangosas per 14 minučių pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 2/4 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

"Tecnyconta": Stanas Okoye 20 (11 atk. kam.), Nacho Martinas 15 (3/5 trit.), Johnny Berhanemeskelas 10, Jonathanas Barreiro (3/4 trit.) ir Nemanja Radovičius po 9.

"Barcelona": Adamas Hanga 15 (5 atk. kam.), Thomasas Heurtelis 14 (13 rez. perd.), Ante Tomičius 12, Chrisas Singletonas 10 (7 atk. kam.).