M. Kalnietis vėl pasižymėjo dalindamas perdavimus

Po ilgosios pertraukos "atsibudusi" Manto Kalniečio atstovaujama Vilerbano "Asvel" (21/6) komanda iškovojo nelengvą pergalę Prancūzijos pirmenybėse.

Lygos lyderiai išvykoje spurtavo trečiajame kėlinyje ir 82:73 (14:16, 17:18, 29:19, 22:20) palaužė Šampanės "Chalons-Reims" (10/17) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 29 minutes pelnė 4 taškus (1/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

"Chalons-Reims": B.Shilbas 15 (3/4 trit.), J.Baronas 13 (4/4 dvit.), Y.Morinas 10 (13 atk. kam.).

"Asvel": A.Slaughteris 25 (4/8 trit.), L.Jeanas-charlesas 14, M.Bilanas (7 atk. kam.) ir A.Noua po 11.