Staigmena Lenkijoje: lyderis D. Dulkio klubas namie nusileido „lietuviškai“ Ščecino ekipai

Sekmadienį "lietuviškų" ekipų dvikovoje Lenkijos čempionate užfiksuota staigmena.

Deivido Dulkio atstovaujama lygos lyderė Gdynės "Arka" (23/4) komanda savo gerbėjų akivaizdoje 72:81 (18:14, 9:24, 19:19, 26:24) nusileido dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas kovojančiam Ščecino "King" (14/13) klubui, kuriame vyriausioju treneriu dirba Mindaugas Budzinauskas bei rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Dulkys per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (1/4 dvitaškių, 3/9 trit.), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 2 kartus uždirbo pražangas sau ir varžovams, prarado 5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Naudingiausias susitikimo žaidėjas buvo Martynas Sajus. Vidurio puolėjo sąskaitoje - 16 taškų (4/7 dvit., 8/10 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokuotas metima, 36 išprovokuotos pražangos, klaida, 2 gauti blokai, 3 asmeninės pražangos ir 20 efektyvumo balų per 26 minutes.

Tauras Jogėla pridėjo 12 taškų (4/10 dvit., 0/2 trit., 4/6 baudų), net 13 sugriebtų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 5 išprovokuotas bei 4 asmenines pražangas, po 1 klaidą ir gautą bloką bei 11 naudingumo balų per 29 minutes.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Martynas Paliukėnas per 19 minučių įmetė 6 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit., 0/1 baudos), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus suklydo, gavo bloką ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.